Kruszarki granulatu

Ptaki szczególnie w początkowej fazie rozwoju wymagają drobno pokruszonej paszy, ponieważ standardowy granulat okazuje by się zbyt duży. Dlatego elementem linii granulacyjnej są kruszarki, które pozwalają na uzyskanie rozdrobnionego granulatu o wielkości 1-2 mm

Kruszarki granulatu - rozdrabniacze walcowe

Kruszarki KGR to konstrukcje dwuwałowe, które zapewniają w kruszonce minimalny udział części drobnych. Mają prostą konstrukcję. Mogą być dodatkowo wyposażone w dozownik walcowy i pneumatycznie lub ręcznie sterowany układ bypass. Oferowane kruszarki mają wydajność dostosowaną do ogólnej wydajności linii granulacyjnej.

Podstawowe parametry kruszarek KGR.

Typ

Wydajność [t/h] *

KGR-1

Do 1,5

KGR-3

Do 4

KGR-5

Do 6

KGR-8

Do 8

KGR-12

Do 12

KGR-16

Do 15

KGR-20

Do 20

Zastosowanie materiałów najwyższej jakości wpływa na trwałość walców i innych elementów roboczych kruszarki.

Oferujemy serwis pogwarancyjny do kruszarek TESTMER i innych producentów.

Na zamówienie wyposażenie kruszarki może być zgodne z normą ATEX. 

Galeria

Kruszarka granulatu
Kruszarka granulatu

TESTMER - profesjonalne rozwiązania dla rynku paszowego

TESTMER WARSZAWA S.A. jest liderem na rynku producentów linii technologicznych do produkcji pasz w Polsce. Od 1991r. zainstalowaliśmy ponad 100 linii na terenie Polski, Białorusi, Ukrainy, Rosji, Włoch oraz Czech.

Podstawową maszyną stosowaną w linii technologicznej produkcji pasz jest prasa granulacyjna zwana granulatorem. TESTMER rozpoczął produkcję pras granulacyjnych w 1991 r. i od tego czasu rozbudował swoją ofertę o wszystkie maszyny związane z procesem wytwarzania pasz.

Do zakupionych u nas urządzeń do produkcji pasz oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Części zamienne potrzebne do prawidłowej eksploatacji urządzeń są produkowane przez naszą wyspecjalizowaną załogę w naszym zakładzie.

Nasze referencje, to wieloletnia
współpraca z dziesiątkami
klientów