Technologia wytwarzania pasz

Nowoczesne wytwórnie pasz są obecnie zakładami wysoko specjalizowanymi, zautomatyzowanymi, spełniającymi surowe normy paszowe. Każda wytwórnia potrzebuje nowoczesnych i niezawodnych urządzeń do produkcji pasz. Oferujemy produkty z każdej kategorii procesu produkcji – nasze wdrożenia są kompleksowe, bazują na doświadczeniu z dziesiątek wdrożeń.

Technologia wytwarzania paszy

Produkujemy i dostarczamy maszyny do produkcji pasz wyłącznie najwyższej jakości, o sprawdzonej skuteczności oraz wysokiej wydajności i efektywności. Każdy produkt dostępny w naszej ofercie objęty jest gwarancją i serwisem tak więc przypadku wystąpienia usterek lub poważniejszych uszkodzeń możecie Państwo liczyć na szybką i skuteczną pomoc techniczną.

Współpraca z nami opiera się na przejrzystych, uczciwych warunkach, dlatego też tak wielu klientów skorzystało już z naszych propozycji.

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą TESTMER.

TESTMER - profesjonalne rozwiązania dla rynku paszowego

TESTMER WARSZAWA S.A. jest liderem na rynku producentów linii technologicznych do produkcji pasz w Polsce. Od 1991r. zainstalowaliśmy ponad 100 linii na terenie Polski, Białorusi, Ukrainy, Rosji, Włoch oraz Czech.

Podstawową maszyną stosowaną w linii technologicznej produkcji pasz jest prasa granulacyjna zwana granulatorem. TESTMER rozpoczął produkcję pras granulacyjnych w 1991 r. i od tego czasu rozbudował swoją ofertę o wszystkie maszyny związane z procesem wytwarzania pasz.

Do zakupionych u nas urządzeń do produkcji pasz oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Części zamienne potrzebne do prawidłowej eksploatacji urządzeń są produkowane przez naszą wyspecjalizowaną załogę w naszym zakładzie.

Nasze referencje, to wieloletnia
współpraca z dziesiątkami
klientów