PRZYKŁADOWA LINIA DO PRODUKCJI PELETU

Prztkładowal linia do produkcji paletu – zobacz plik pdf

 

 

Pelet ze słomy to jeden z rodzajów biopaliwa, który znajduje zastosowanie w bardzo wielu dziedzinach przemysłu i produkcji. Do produkcji artykułu, jakim jest pelet ze słomy wykorzystuje się specjalistyczne maszyny przetwarzające słomę lub trociny na granulat.
Jeśli chodzi o kaloryczność peletu ze słomy, to wynosi 14-15 MJ/kg i w powiązaniu z niską ceną stanowi jeden z najbardziej opłacalnych i efektywnych środków opałowych. Pelet ze słomy znajduje zastosowanie przede wszystkim w ogrzewaniu przemysłowym, choć sprawdzi się doskonale także w domowych instalacjach grzewczych. Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem maszyn służących do produkcji peletu, to z pewnością wśród zaprezentowanych na niniejszej stronie propozycji znajdziecie coś ciekawego dla siebie. Oferujemy możliwość zakupu wybranych maszyn – wybór ich parametrów należy do Państwa. Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom swoich kontrahentów poprzez dopasowywanie odpowiedniej oferty cenowej i usługowej. Kontaktować mogą się Państwo z nami telefonicznie lub wypełniając specjalny formularz zamieszczony na niniejszej stronie. Z chęcią doradzimy i pomożemy w wyborze modelu urządzenia najbardziej odpowiedniego dla specyfiki prowadzonej przez Państwa działalności. Zapraszamy serdecznie i zachęcamy do poznania szczegółów przygotowanych przez nas propozycji.
Pelet z trocin to jeden z wielu rodzajów biopaliwa coraz chętniej i częściej wykorzystywany do ogrzewania różnego rodzaju pomieszczeń. Jego główną zaletą jest niska cena, ponieważ do jego produkcji wykorzystywane są odpady drzewne, słoma, odpady roślinne i wiele innych. Pelet z trocin lub innych materiałów wykonuje się przy użyciu specjalnych maszyn, które możecie Państwo znaleźć w naszej ofercie. Specjalizujemy się w dystrybucji różnego rodzaju maszyn i urządzeń przeznaczonych do wykorzystania w rolnictwie oraz zakładach produkcyjnych i przetwórczych. Wszystkie nasze produkty są naszej produkcji lub pochodzą od sprawdzonych, cieszących się uznaniem producentów i objęte są stosowną gwarancją, umożliwiającą bezproblemowe skorzystanie z fachowej pomocy technicznej i merytorycznej w przypadku wystąpienia uszkodzeń lub awarii sprzętu. Pelet z trocin znajduje coraz szersze zastosowanie, także w prywatnych domach, do ogrzewania wnętrz i nie dziwi fakt, że coraz większa liczba klientów jest zainteresowana tym produktem. Jego wytwarzanie może okazać się trafioną i zyskowna inwestycją. Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się czegoś więcej na temat peletu oraz maszyn służących do jego produkcji, zachęcamy do skontaktowania się z naszymi konsultantami, dyżurującymi pod podanym na niniejszej stronie numerem telefonu. Pozostajemy otwarci na wszystkie Wasze sugestie.
Naszym celem jest dostarczanie swoim klientom nowoczesnych rozwiązań technicznych, dzięki którym w odczuwalny sposób zwiększy się efektywność i opłacalność ich działalności.